Rezervačník novinky v rezervačním systému 24.9.2014

6 roky před 2 0 3000
Rezervačník novinky v rezervačním systému 24.9.2014 Rezervačník novinky v rezervačním systému 24.9.2014 00037129 d07e 43f6 a51c 8fab586b542d

Rezervačník – doplňkový prodej

Kvalita a přehlednost rezervačního systému je pro nás důležitá a z toho důvodu se snažíme systém Rezervačník neustále zdokonalovat a zkvalitnit obsluhu Vám i Vašim zákazníkům.

Rádi bychom Vám představili ty nejzajímavější z novinek v Rezervačníku:

  1. Prodej doplňkových služeb – k prodeji míst můžete nově přidat i prodej doplňkových služeb a produktů. Například zapůjčení rakety, míčku, ručníku nebo lekce s trenérem a podobně. Přidání doplňkového prodeje je možné u služby v záložce doplňkový prodej.
  2. Hromadná správa rezervací – dali jsme na četné náměty od Vás majitelů sportovišť a přidali novou hromadnou správu rezervací. Nově tak můžete v sekci rezervace hromadně upravovat stavy a platby u více rezervací.
  3. Upozornění o nových rezervacích na více e-mailů – máte-li více e-mailových adres (správce, majitel apod.), tak si nově můžete nechat posílat zprávy o nových rezervací na více e-mailů. Pro přidání zasílání upozornění na více e-mailů stačí jít do sekce Nastavení -> Konfigurace -> Upozornění.
  4. Rušení rezervací u neregistrovaných uživatelů - na některých sportovištích se stávalo, že při rezervacích bez registrace lidé na danou hodinu nepřišli aniž by se ozvali. Věříme, že to pomůže změnit novinka, kterou si můžete aktivovat v sekci Nastavení -> Konfigurace -> Zrušení rezervací, díky které budou moci Vaši zákazníci zrušit rezervaci bez registrace z e-mailu.
  5. Upravení zobrazení pro mobilní zařízení – pro zkvalitnění používání rezervací na mobilních zařízení se na mobilních prohlížečích zobrazuje jen denní zobrazení rezervací. Je to z důvodu přehlednost a snadnost rezervování.
  6. Konfigurace facebook přihlašování - nechcete-li mít přihlašování a registraci přes Facebook můžete si ji vypnout v sekci Nastavení -> Konfigurace -> Přístupnost.
  7. Povinné jméno a telefon u rezervace – sami si můžete nastavit zda-li chcete po svých zákaznících telefon a jméno jako povinný údaj. Pro nastavení stačí jít do sekce Nastavení -> Konfigurace -> Přístupnost.

Máte-li námět na rozšíření nebo dotazy k používání systému Rezervační, neváhejte nás kontaktovat.

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>